Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Sema Buluşması

1 gün 1 gece Sema Buluşması Eğlencesi tevhid olan, semâ ile kendiyle buluşmaya Cân atan gönül dostları…

13 Temmuz Çarşamba günü 17.00’de bize yine sevgiyle kucak açan, doğanın bütün güzelliklerine komşu Dharmapur İnziva Merkezi’nde Hz. Şems ve Hz. Mevlana’nın çağrısı ile buluşuyoruz.

24 saat boyunca meşk ve semânın aralıksız devam edeceği bu buluşmada, Fethiye’de bir dağ köyü olan Yakaköy’de Dharmapur İnziva Merkezi’nde buluşuyoruz. Buluşmada yeme-içme masraflarını katılımcıların bağışlarıyla karşılayacağız. Bu konuda her Can’ımızın bütçesi doğrultusunda katkılarını özellikle bekliyoruz.

Uyku sema alanında olabileceği gibi çadır kurmak isterseniz ya da ortak kullanılacak birkaç oda (çocuklu ailelere öncelik tanıyarak) mekana ekstra bağış yapılarak kullanabilirsiniz. Mekana ulaşım katılımcıların kendi imkanlarıyla olacak. Aracında boş yer olan arkadaşlarla saat 15:30’da Fethiye Otogar’da buluşacağız böylelikle aracı olmayan arkadaşlar da ulaşım noktasında boş olan araçlara yerleşebilecek. Buluşmamız süresince, kendinden geçmenin, vecd halini yaşamın araçları SADECE Sema ve Müziktir. Ayrıca sorularınız varsa, afişteki numaralardan ulaşabilirsiniz. Barış olsun

Şifa olsun, Aşk olsun.

The event is finished.

Yerel Saat

  • Saat Dilimi: Europe/Istanbul
  • Tarih: 13 Tem 2022
  • Saat: Tüm Gün Etkinliği
Dharmapur İnziva Merkezi

Yer

Dharmapur İnziva Merkezi
Yakaköy Mahallesi, Çadırkavak Sokak, No: 40, Seydikemer/Muğla
Oğuz Çağım TUĞ

Organizatör

Oğuz Çağım TUĞ
Telefon
+90 530 853 28 89
E-Posta
dharmapurinziva@gmail.com
QR Code