Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Bir Yoga İnzivası

Bir Yoga İnzivası

Merkez kuvvetini ilerleten, bedeni ve kasları güçlendiren pratiklerin yanında uzun Yin Yoga pratiklerinin derinliğinin içine dalıp, gerçek anlamda pratikle haşır neşir olma niyetinde olan, pratiğin bize açtığı sonsuz alanın içerisinde esasen ‘’kendiyle’’ derin bir yolculuğa çıkmak isteyen her kalbe bir davet 🙂

Bedenin güçlenmesi, zorlanması, gevşemesi, zihnin gevşemesi, pozların içerisinde uzun kalmak.. Hepsi gerçekleştikten sonra daha derinlerde en derinde olana bitene kulak vermek, kalbin hakikatini ve gerçeğini hatırlamak…

Tüm pratiklerin bedene ulaşmak, bedenle bağ kurmaya bir araç olduğunun seyrinde, kendinle kurduğun bağın gücüyle yumuşamak, bırakmak ve kendine teslim olabilmeye bir davet sunmak.. Belki mümkün, belki değil..

Olan her neyse ona eşlik edebilir miyim? Onunla kol kola, diz dize kalabilir miyim?

Her anın içinde bir farkındalık çalışması.. Öz şefkat üzerine bir araştırma..

Bir Yoga İnzivası herhangi bir yoga deneyimi gerektirmiyor aksine belki ilk kez bir yolcuğun ateşi yanıyor içinde. Denemek için, deneyebilmeye şans vermek için bir fırsat belki.

Ayrıca etkinlik içinde buz gibi soğuk su kaynaklarına ve Tlos Antik Kentine gezi düzenleyeceğiz.

Birlikte çıkacağımız bu yolculuk için heyecanlıyım!

Sırma Sevinç kimdir? @sirmatatlisi
7 yaşında tenis, eskrim ve yüzme ile başlayan spor hayatına, profesyonel olarak eskrim ile devam etti. 2012’de Serotonin Akademi’de pilates, anatomi, omurga hastalıkları, fibromiyalji, skolyoz üzerine olan eğitimlerini tamamladı.
Yoganın insanın kendisiyle yeniden bağ kurmasına, yolculuğuna bedenle başlayarak birçok farklı insan hallerini anlamaya kapı araladığına ve içsel çalışmasına çok büyük bir fırsat yarattığına inanıyor.

The event is finished.

Yerel Saat

  • Saat Dilimi: Europe/Istanbul
  • Tarih: 14 - 17 Nis 2022
  • Saat: Tüm Gün Etkinliği
Dharmapur İnziva Merkezi

Yer

Dharmapur İnziva Merkezi
Yakaköy Mahallesi, Çadırkavak Sokak, No: 40, Seydikemer/Muğla
Oğuz Çağım TUĞ

Organizatör

Oğuz Çağım TUĞ
Telefon
+90 530 853 28 89
E-Posta
dharmapurinziva@gmail.com
QR Code