Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Erkek Erkeğe Yaşam Kampı

Yer ve Gök arasında erkek olmak.

Bir erkek şifa çemberi…
Bir erkek dönüşüm çemberi…
Bir erkek uyanış çemberi…

Biz, Çağım Tuğ ve Gökhan Atış; erkek kardeşlerimizin şifası, dönüşümü, uyanışı için kolaylaştırıcı olmaya, onlara sevgiyle alan tutmaya niyet ettik.

Biliyoruz ki kadının acısı da bizde, erkeğin acısı da bizde; çünkü biz biriz.
Nasıl insan, bedenini dinler, farklı organlarıyla özel ilgilenmesi gereğini duyar, ilgili besinleri alır, gerekli masajı ya da ısıyı bedenine uygularsa, şimdi BİR OLAN BİLİNCİMİZ, ilgilenmek, dokunmak, sevmek ve şifalandırmak üzere dikkatini bu çembere, vakti gelmiş erkek kardeşlerimize yöneltiyor. Biz de onun araçları, hizmetkarları olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Kısmetse 15 – 18 Nisan 2021 tarihleri arasında Kutsal dişinin ve Kutsal erilin kutsaması ve desteğiyle, Fethiye Akdağ eteklerinde, Dharmapur inziva merkezinde bir araya gelelim istiyoruz.
Temiz ve hafif gıdalarla beslenelim, çember pratikleri ile birbirimizi duyalım, bedenimizle çalışalım, nefesimizi ve enerjimizi derinden hissedip dönüştürelim, kardeşlik ve topluluk ruhuyla beraber üretelim, ormanla ve kaynak suyuyla arınalım, kısacası erkek erkeğe beraber yaşayalım istiyoruz.

Ana temamız acılarımız olacak. Fakat niyetimiz acılarda yoğrulmak değil, eğlenerek, müzikle, enerji ve beden çalışmalarıyla, birliktelikle acılarımızı dönüştürmeyi öğrenmek, affetmek, özür dilemek, anlamak ve duymak olacak.

Dharmapur, özel bir inziva merkezi. Buraya arınma için gelenler, kendi iradeleri ve çalışmaları sayesinde arınarak ayrılıyorlar. Bu noktada davetimiz gelen katılımcıların da iradelerini ortaya koymaları olacak. Merkez sınırları içinde sigara, alkol, siyah çay ve kahve tüketimine ara vermeye, alışkanlıklarımızı kapının dışında bırakmaya ve yeni bir şekilde var olmaya davet ediyoruz sizleri. Dönüşüm, bizlerin tuttuğu alanın yanı sıra sizlerin de iradesi, inancı ve teslimiyetiyle meydana gelecektir.

Daha fazla kelimelere dökmektense, bu dolu dolu 4 günü beraberce deneyimlemek istiyoruz.

The event is finished.

Yerel Saat

  • Saat Dilimi: Europe/Istanbul
  • Tarih: 15 - 18 Nis 2021
  • Saat: Tüm Gün Etkinliği
Dharmapur İnziva Merkezi

Yer

Dharmapur İnziva Merkezi
Yakaköy Mahallesi, Çadırkavak Sokak, No: 40, Seydikemer/Muğla
Oğuz Çağım TUĞ

Organizatör

Oğuz Çağım TUĞ
Telefon
+90 530 853 28 89
E-Posta
dharmapurinziva@gmail.com
QR Code