Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

İçsel Barış

İÇSEL BARIŞ
21 – 24 Nisan

Etrafımda bunca savaş, öfke, kavga, çekişme varken ben kendimle ve yakınımdakilerle nasıl bir bağlantı hayal ediyorum? Gözünü kapayıp hayal ettiğinde neler canlanıyor zihninde?

Etrafımda şartlar ne olursa olsun, kendimle ve başkalarıyla huzur ve barış içinde bir hayat mümkün!

Ama önce bi kendimizle barışalım 🙂

Tüm kadim öğretiler bunun için ‘kendini bil’ diyor. Dünyanın değişmesini; savaşların bitmesini istiyorsam bu benimle başlıyor; kendi özümdeki barış ve huzuru hatırlamakla.

Gelin bunu araştıralım birlikte… Huzur ve güvene doğru yol alırken meditasyonlar, somatik pratikler, çember paylaşımları, müzik ve hareketle ifade bizimle olsun doğayla desteklendiğimiz mekânımızda. Arada kızgınlıklarımızı, utancımızı, suçluluğumuzu da akıtalım rehberlerimizin önderliğinde, ateş başında bırakalım artık bize hizmet etmeyen her ne varsa.

Ve birlikte kuralım sevginin, barışın, huzurun kapladığı dünyayı önce kendi içimizde, sonra sevgilimiz, çoluğumuz, çocuğumuz, ailemiz, komşumuz ve tüm kâinatla.

Etkinlik gönül bedeli ile gerçekleşecektir. Etkinlik sonrasında içinizde oluşacak şükran duygusu çerçevesinde, etkinliğe verilen emek ve ekonominizi gözeterek dilediğiniz miktarda katkı sunabileceksiniz.

Kayıt: Begüm Erenler / Baykuş Okulu

The event is finished.

Yerel Saat

  • Saat Dilimi: Europe/Istanbul
  • Tarih: 21 - 24 Nis 2022
  • Saat: Tüm Gün Etkinliği
Dharmapur İnziva Merkezi

Yer

Dharmapur İnziva Merkezi
Yakaköy Mahallesi, Çadırkavak Sokak, No: 40, Seydikemer/Muğla
Oğuz Çağım TUĞ

Organizatör

Oğuz Çağım TUĞ
Telefon
+90 530 853 28 89
E-Posta
dharmapurinziva@gmail.com
QR Code