Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

Dharmapur İnziva ve Arınma Merkezi

İçsel Denge Oyunları

3 gün 2 gece konaklamalı bir etkinlik hayal ettik. İçinde kendi enerjimizi ve birbirimizin enerjisini hissetmek odaklı AcroYoga, Yoga, Çigong ve Tai chi chuan çalışmaları olsun, bu çalışmalarda yaşadığımız hisleri paylaştığımız çemberler olsun, sabahları meditasyon ve bir süre sessizlik içinde doğayı ve iç seslerimizi dinlemeye ayırdığımız zaman olsun… Dharmapur’da sağlıklı, yerel ve doğal gıdalarla, kaynak suyuyla bedenin ihtiyaçlarını en sağlıklı yollarla karşılayalım, mis gibi havasını her nefeste içimize çekelim istedik. Bize katılmak ister misin?

İnziva rehberleri: Oğuz Çağım Tuğ ve Övünç Esen

KİMLER İÇİN?

Bedenini ve sınırlarını tanımaya meraklı, AcroYoga, Çigong, Taichichuan’ı merak eden, deneyimlemek isteyen her katılımcıya açıktır.

PROGRAM

Cuma günü 18.30’da tanışma çemberi ve meditasyonla başlangıç.
Sabah gün doğarken ilk kuş sesleri eşliğinde uyanış. Çigong, yoga ve meditasyon pratikleri sonrası kahvaltı ve seva paylaşımı.

Öğlen saatlerinde Övünç Esen ile AcroYoga’yla ikili ve grup çalışmaları. AcroYoga sonrası yapacağımız çember ile deneyimlerin paylaşımı.
Meyve ve çay arası sonrasında, Çağım Tuğ ile çigong ve tai chi chuan çalışmalarıyla enerji bedenlerimizi de canlandıracağız. Son olarak ikili çalışmalar ile enerji bedeninin su gibi akışını deneyimlemeye çalışacağız.

Akşam yemeği sonrasında seva (ortak hizmet paylaşımı) ve sonra oyunlu paylaşım çemberleri ile gün tamamlanmış olacak.
Tahmin ediyoruz ki yatmadan önce beraber müzik yapmak da kaçınılmaz olacak. O yüzden yanınızda enstrüman getirmek isterseniz lütfen çekinmeyin.
Son günün akışı da aynı şekilde devam edecek. Dileyenler bir gece daha konaklayabilecekler bizlerle ve bu güzel ortamın tadına bir gece daha (belki bir kaç gece daha) varabilecekler.

The event is finished.

Yerel Saat

  • Saat Dilimi: Europe/Istanbul
  • Tarih: 21 - 23 Şub 2021
  • Saat: Tüm Gün Etkinliği
Dharmapur İnziva Merkezi

Yer

Dharmapur İnziva Merkezi
Yakaköy Mahallesi, Çadırkavak Sokak, No: 40, Seydikemer/Muğla
Oğuz Çağım TUĞ

Organizatör

Oğuz Çağım TUĞ
Telefon
+90 530 853 28 89
E-Posta
dharmapurinziva@gmail.com
QR Code